İletişim

Hakkımızda

Biz, 2 adet oyun sevdalısı yazılımcı ve bolca mühendisdik, bir çokları aramızdan ayrıldı. Neyse konu bu değil, olay şu: oyun oynamayı, yazmayı, araştırmayı ve her şeyden öncesi paylaşmayı seviyoruz.

Ne kadar kendimizden katabilsek katmak istiyoruz. Öyle biz oyun seviyoruz diye yazmıyoruz. Editörleri özenle seçtik, 2 Global CS:GO editörümüz var. 1 TR Challanger, 1 EU West Challanger editörümüz var. Dotacı eleman 6k MMR, HS ha keza Rank 1. Yani yazılar copy-paste değil, kalitesiz hiç değil.

Eğitim en değer verdiğimiz olay ve oyun kalitesini arttırmak için eğitim ve bilgi paylaşımının yapılmasını destekliyoruz. Neyse site büyüdü falan güzel oldu, biz de reklam koyduk.  Lafı uzatmaya gerek yok, sosyal medya hesaplarımızda bolca eğlence, komiklik, şaka var, burada da bilgiler var. Gel, öğren, takip et.

Haa arada haber de basıyoruz, tatlı oluyor yeni konsept bu bir de incelemeler gelecek ki kimse izlemicek youtube’dan sen gene de bir bakarsın.

Gist 2017

Hala okuyorsan yukarıdaki fotoğraf Şubat 2017’de yapılan Gaming İstanbul (Gist) etkinliğinde çekildi. Eksik elemanlar da var ancak böyle bir ekip işte. Neyse para diyorduk paracıklar. Reklam vermeyi düşünürseniz aşağıda bir formcuk var. Proje fikriniz varsa ya da sadece banner, reklam formunu doldurun.

Ben reklam verecektim. Nereye basıcam?

Ben sizin ekibi severek takip ediyorum, yazı yazmayı seviyorum ve bu siteye katkıda bulunmak istiyorum. Ne yapmam lazım?

Yazar mı? Yeşillendir kardeşim formu

Sosyal medya hesaplarımız